Toilet pins
Toilet pins
Toilet pins
Toilet pins

Toilet pins

merk
Merchant & Mills
prijs
€9,75
prijs met korting
€9,75

Toilet pins hebben natuurlijk niets te maken met sanitair. Waarom heten ze dan zo? Vroeger werden ze gebruikt door dames van stand om hun kapsel, voile of sluier vast te zetten. Daarom zijn ze ook extra lang (45 mm) en stevig. Maar zelfs wanneer je geen sluier hoeft vast te zetten, komen deze beauties goed van pas. Bijvoorbeeld om meerdere lagen stof vast te zetten, quiltlagen vast te pinnen of om een stuk stof op te spannen. Je kan ze ook gebruiken bij het 'blocken' van een breiwerk. Kortom, polyvalente spelden die je kan gebruiken wanneer gewone speldjes te kort, te fijn of te klein zijn. Of wanneer je zin hebt in mooie speldjes. Want ze zijn met hun zwarten kopjes van glas ook heel mooi om naar te kijken.

Made in the UK.

 Merchant & Mills is een kleinschalig Engels bedrijfje dat naast patronen vooral prachtige, solide naaibenodigdheden maakt. Ze legt daarbij de focus op kwaliteit en duurzaamheid en dat merk je aan de materiaalkeuze. Degelijke scharen, spelden en naalden, meetgerei en meer van die dingen waar elke naaister/kleermaker blij van wordt. Merchant & Mills kiest er ook voor om te werken met lokale producenten, zo wordt er voor de scharen, spelden en naalden bewust gekozen voor Engels staal. Verpakkingen en materialen zijn bovendien prachtig vormgegeven in een strak zwart-wit palet. En daar wordt Aster & Emma ook blij van!