Loading..
Processing... Please wait...

Het item werd toegevoegd aan je winkelmandje.

Klantendienst

Verzending & levering
Aster & Emma doet er alles aan om van jouw aankoop een echt cadeautje te maken. Het wordt met de grootste zorg voorbereid en komt zo snel mogelijk jouw richting uit. Nadat je betaling is ontvnagen, wordt je Aster & Emma-pakketje geleverd via bpost (op werkdagen). Past het pakketje niet in de brievenbus, dan belt de postbode bij je aan. Niet thuis? Dan kan je je pakje de dag erna al oppikken op het postkantoor vlakbij huis.

Voor verzendingen binnen België en Nederland betaal je 4,95 euro. Aankopen vanaf 50 euro worden gratis verzonden.

Privacy & veiligheid
Je betaling aan Aster & Emma gebeurt in de beveiligde omgeving van Ingenico Payments. Ook je persoonlijke gegevens worden met zorg behandeld en niet doorgegeven aan derde partijen. Je kan dus met een gerust hart shoppen bij Aster & Emma.

Terugzending
Hoewel alle artikelen met zorg worden uitgezocht, kan het zijn dat je toch niet tevreden bent met je aankoop. Aster & Emma wil dat je een tevreden klant bent en ook nog de volgende keer opnieuw bij ons koopt. Daarom vinden we het geen probleem als je een of meerdere artikelen van je bestelling wil terugsturen. Het moet dan wel onbeschadigd zijn en, indien van toepassing, in de originele verpakking. Afgeknipte stoffen kan je ook retourneren, op voorwaarde dat het stuk minstens 50 cm lang is. Je hebt 14 dagen bedenktijd om artikelen terug te sturen. Is er iets mis of wil je iets retourneren? Stuur ons even een mailtje en we lossen het voor je op.

Bestellen
Tijdens het shoppen, vul je je winkelmandje. Wanneer je klaar bent, kan je afrekenen aan de kassa. Je krijgt dan een mooi overzicht van je gekozen artikelen. Wil je nog iets wijzigen, verwijderen of toevoegen? Dat kan! Pas het aantal aan of verwijder het artikel uit de lijst. Je totaal wordt dan herberekend. Hier kan je ook een eventuele korting of vouchercode ingeven die wordt verrekend in het totaalbedrag. Ook je verzendingskosten worden hier getoond.

Betaling, prijzen & promoties
Alle prijzen op de site zijn stukprijzen en prijzen per meter. De prijzen van stoffen worden aangegeven per lopende meter. Wil je minder? Geef dan het aantal centimeters in dat je wilt als een decimale waarde. Een stuk van 25 cm wordt dan 0.25. De minimum hoeveelheid pers tof bedraagt 10 cm. Jouw stof wordt uiteraard in een doorlopend stuk geknipt.

Verzendingen worden verzonden nadat je betaling werd ontvangen. Je kan betalen met de Maestrofunctie van je bankkaart, je Visa- of Mastercard en met PayPal. Alle betalingen gebeuren in een beveiligde omgeving. Je financiële gegevens worden niet lokaal opgeslagen of bijgehouden.

Order bekijken
Ben je klaar met shoppen? Dan kan je je bestelling bekijken in het winkelmandje. Hier kan je nog wijzigingen aanbrengen: aantal toevoegen, minderen of verwijderen.
Alles oké? Dan kan je verder naar de kassa.

Persoonlijke info
Aster & Emma gebruikt je persoonlijke gegevens enkel om jouw winkelervaring makkelijker te maken. Wanneer je registreert als klant, wordt je adres opgeslagen. Dat is handig wanneer je een volgende keer terugkomt. Aster & Emma geeft je gegevens niet door aan anderen. Je e-mailadres wordt enkel gebruikt om je op de hoogte te houden van promo's of nieuws dat voor jou interessant kan zijn.
We zullen je dus niet spammen. Erewoord!

VerzakingsrechtIn het kader van de verkoop op afstand aan consumenten die binnen het toepassingsgebied vallen van art. VI.45 e.v Wetboek Economisch Recht heeft de consument het recht aan de onderneming mee te delen dat hij afziet van de aankoop, zonder betaling van een boete en zonder opgave van een motief binnen de 14 kalenderdagen vanaf de dag die volgt op de levering van het goed. Het terugsturen en terug betalen van geknipte stoffen is enkel mogelijk vanaf een minimum lengte van 50cm en veelvouden hiervan. Patronen en andere artikelen die geretourneerd worden, worden enkel teruggenomen in de ongeopende, originele verpakking. Alvorens een artikel terug te sturen, contacteert de Klant de Verkoper om dit mee te delen. Het terugsturen van een artikel gebeurt op kosten van de klant en steeds op eigen risico. Het retouradres: Aster & Emma, t.a.v. Claire Vanderhaeghen, Sparrenlaan 41, 2980 Zoersel, België. De terugbetaling zal plaatsvinden binnen de 14 kalenderdagen na het ontvangen van de (onbeschadigde) artikelen.